تبلیغات
کلوپ آترا - دانلود بهترین جزوه زیست کنکور

دانلود بهترین جزوه زیست کنکور

سلام دوستان چند جزوه زیست رو برای شما آماده کردیم. این جزوات زیست متعلق به استاد کرامت هست. ایشون یکی از دبیران با سابقه زیست کنکور هستن دوستانی که آزمون های قلم چی شرکت می کنند از تبحرشون در طراحی سوال اطلاع دارند.

جزوه زیست سال دوم و سوم رو براتون آماده کردیم. این جزوات زیست ۱ و زیست ۲ به صورت پراکنده در سطح اینترنت وجود داشت که ما اون ها رو جمع آوری کردیم و در قالب یک فایل اینجا میزاریم تا دانلود کنید. جزوه زیستی که دانلود می کنید یکی از بهترین جزوات زیست هست.


جزوه زیست دوم و سوم رو از طریق زیر دانلود کنید

 

چند نکته مهم در مورد مطالعه زیست شناسی

 1. از روی کتاب دقیق بخونید و سعی کنید از هیچ مطلبی نگذرید. تمام شکل‌ها و حتی پاورقی‌ها را بخونید.
 2. مطالب را مرور کنید و این بار همراه با خوندن، تست‌های ساده و متوسط رو حل کنید. توجه داشته باشید که این تست‌ها را با کتاب باز بزنید و در زمان حل کردن اونها زمان رو در نظر نگیرید.
 3. ضمن خوندن درس و حل کردن تست‌ها، هر نوع اشکال حتی جزئی را یادداشت کنید و سعی کنید اون ها رو رفع کنید تا هیچ نقطه‌ی مبهمی باقی نمونه.
 4. وقتی تست‌ می‌زنید بعضی از تست‌هایی که اشتباه می‌زنید رو حتما علامت بزنید تا بعداً دوباره مرور و بررسی اون تست رو انجام بدید.
 5. برای بارهای بعد از تست‌های سطح بالاتر استفاده کنید و سعی کنید زمان رو هم در نظر بگیرید.
 6. تست‌های کنکور سراسری رو در مرحله‌ی آخر بررسی کنید؛ چون با نحوه‌ی طرح تست در کنکور آشنا می‌شوید.
 7. سعی کنید خودتون رو جای طراح بزارید یعنی اگر شما طراح سوالات زیست شناسی کنکور بودید به چه نکاتی بیشتر توجه میکردید، به طور کل نگاه طراحانه به کتاب درسی داشته باشید تا هیچ نکته ریزی از دید شما پنهان نمونه.
 8. مرور و مرور و مرور! کتاب درسی رو چندین بار بخونید، نکات و خلاصه نویسی‌های خودتون رو چندین بار مرور کنید. یکی از رازهای کسب درصد بالا در زیست شناسی مرور زیاد کتاب درسی هست.


تاریخ : جمعه 20 بهمن 1396 | 02:58 ب.ظ | نویسنده : erfan | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


 • وب کوچه قشقایی
 • وب حسیــــن آل حبـــیب
 • وب تـــرنـــه مکـــرم
 • وب بازیچه